16. – 18. juunil 2006 toimus Kiidjärvel OÜ MatkaAbi eestvõttel üks tõeline

MATKALAAGER

Matkalaager on üritus, mis on mõeldud seiklushimulistele inimestele, kes kas on juba midagi põnevat korda saatnud või siis soovivad seda teha. Kogu üritus toimub mõnusas laagrivaimus.
Kohal on väga põnevad esinejad: alpinist Alar Sikk, Gröönimaa suuskadel ületanud Rain Lond.
Carolina Pihelgas räägib purjetamisest ja Vaikse ookeani saartest, Vänta Aga president Rein Lepik jalgrattamatkamisest, Arne Uusjärv seiklusreisidest, Katrin Tombak Balkani matkadest, Tõnu Jürgenson Eesti matkadest ja sõna saavad veel paljud teised. Reisipildid ja -filmid. AJAKAVA asub SIIN!

Matkalaager, nagu nimigi ütleb, on üritus, kus rõhk on asetatud rohkem tegevusele laagris kui otseselt matkamisele. Üritus on mõeldud kõigile matka- ja reisisõpradele, kes soovivad vahetada kogemusi, kuulata häid ettekandeid asjatundjatelt, leida reisikaaslasi ja tunda ennast lihtsalt nädalavahetusel looduskaunis kohas mõnusasti.
Matkalaager on kogupereüritus, kus jagub tegevust kõigile pereliikmetele. Lastele on olemas mängude juht.
Kolme päeva jooksul leiavad aset põnevad kohtumised, mitmesugused lõbusad ja sportlikud mängud ja kõik muu, mida ühes õiges laagris ette võetakse (laagrilõke, grillimine, ühislaulmine, saun).
Kohapeal töötab ka müügipunkt.

Kohapeal auto-, jalgratta- ja jalgsimatkade võimalused Taevaskojas, Valgesoos, massaažitelk, ujumisvõimalus, pallimänguplatsid, matkatarvete tutvustused, head lektorid, filmiprogramm ja lõkkelaulud. Matkame Kiidjärve kuklaste rajal.
Täpne programm ning ajakava on hetkel koostamisel ja avaldatakse lähiajal ka MatkaAbi kodulehel.

Laagrist osavõtuks eelregistreerumine toimub osavõtutasu kandmisega OÜ MatkaAbi arveldusarvele 10220036869014 Ühispangas. Selgituses kindlasti ära märkida osavõtjate arv.

Autodega tulijad saavad paigutada oma sõiduvahendid laagriplatsi vahetusse lähedusse. Laagriplats avatakse reede õhtul kell 18.00. Ürituse avamine kell 20.00.
Rong Kiidjärvele väljub Tartust kell 18.10 (Kiidjärvel kell 18.59). Korraldajad tulevad rongijaama vastu!

Osavõtutasu kohapeal on 150 krooni, õpilastele, tudengitele ja pensionäridele 100 krooni. Kuni 7-aastased jõmmid tasuta.

Eelregistreerunutele (kuni 14. juunini) on osavõtutasu 100 krooni, õpilastele, tudengitele ja pensionäridele 75 krooni. Kuni 10-aastased jõmmid tasuta.

Tule ise ning võta telk ja sõbrad ka kaasa!

Lisainfot üritusest on võimalik saada ka meiega kontakteerudes.
Meie kontaktid leiad siit.