Suvepäevade ja firmaürituste korraldamine

Igal ettevõttel, asutusel või muul kollektiivil tekib tihtipeale vajadus korraldada mõni suurem üritus või väljasõit, olgu tegu siis suvepäevade, talvepäevade, firma sünnipäeva, kliendipäeva, koolitusväljasõidu või siis lihtsalt lõõgastusreisiga oma töötajate või klientide premeerimiseks. Et selline suur ja tähtis ettevõtmine hästi õnnestuks ja maksimaalse tulemuse annaks, on aga tarvis kulutada selleks väga palju aega ja energiat.
MatkaAbi tuleb siinkohal hea meelega teile appi! Teie edastate meile oma soovid, mida planeeritavalt ürituselt ootate ning kõik ülejäänu jääb juba MatkaAbi mureks - nii lihtne see ongi.
Leiame teie ürituse jaoks sobivaima asukoha, paneme kokku huvitava ja meeldejääva programmi, organiseerime vajaliku transpordi ja toitlustuse, leiame sobivaimad esinejad ja programmijuhid, hangime soovi korral kvaliteetsed reklaammaterjalid (trükimaterjalid, t-särgid, auhinnad jne) ning aitame kohapeal ürituse läbiviia, võttes vajaduse korral kaasa korraliku heli- ja esitlustehnika ning kaasates professionaalse turvateenistuse, lastega tegelejaid jt oma ala asjatundjad.
MatkaAbi meeskond omab juba enam kui 10 aasta pikkust ürituste korraldamise kogemust ning usaldusväärsete koostööpartnerite võrgustikku (nii Eestis kui Lätis), mis pidevalt täieneb. See kokku tagabki teie ürituse parima õnnestumise. Kuid ärge siiski unustage ühte olulist tegurit - mida pikemalt on aega üritust ettevalmistada, seda parema tulemuse saab!